Darbinieki

STABILA DARBA VIDE

Esam viens no pašmāju būvniecības uzņēmumu līderiem ar vairāk kā 30 gadu pieredzi nozarē. Mūsu profesionalitāte un līdz šim paveiktais ļauj nodrošināt stabilu uzņēmuma darbību un dinamisku attīstību.

IZAUGSMES IESPĒJAS

Mūsu kolektīvu veido profesionāla komanda, kura turpina pilnveidoties un attīstīties. Ikvienam darbiniekam nodrošinām iespēju apgūt nozares jaunākās tendences un paplašināt savas kompetences.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Esam viens no nozares līderiem moderno tehnoloģiju izmantošanā. Ikvienā objektā pielietojam digitālos risinājumus, kā arī nepārtraukti apgūstam pašas jaunākās tehnoloģijas un apmācām arī darbiniekus.

DRAUDZĪGS KOLEKTĪVS

Ikdienas darbā atbalstām un iedrošinām viens otru, savukārt nozīmīgās svētku reizēs un kopīgās sportiskās aktivitātēs stiprinām mūsu komandas garu.

Vakances

Arčers sasniegumi ir iespējami, pateicoties profesionālai komandai. Uzņēmuma kolektīvā strādā būvniecības un projektēšanas labākie profesionāļi. Nāc komandā arī Tu!

Ja vēlies pievienoties Arčers draudzīgajai komandai, bet šobrīd pie mums nav aktuālas vai tev atbilstošas vakances, droši sūti savu CV un pieteikuma vēstuli uz personals@arcers.lv, mēs to izskatīsim!

Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, tu apliecini, ka piekrīti savu personas datu apstrādei Personāla atlases procesa nodrošināšanai.