Divi

Divi "Arčers" objekti ieguvuši godalgotas vietas skatē "Gada labākā būve Latvijā 2018"

29.03.2019, 09:37

Skates "Gada labākā būve Latvjiā 2018" apbalvošanas ceremonijā, kas norisinājās 28. martā, divi būvniecības ģenerāluzņēmēja "Arčers" objekti ieguvuši godalgotas vietas. Par uzvarētāju nominācijā "Publiskā jaunbūve" pasludināts Valmieras peldbaseins, bet 3. vietu kategorijā "Dzīvojama jaunbūve" ieguvis dzīvojamo ēku komplekss "Trebū HOME".

 

Parakstīts līgums par jaunas piebūves projektēšanu un būvniecību Mārupes pamatskolai

Parakstīts līgums par jaunas piebūves projektēšanu un būvniecību Mārupes pamatskolai

01.03.2019, 11:51

Piektdien, 1.martā, SIA "Arčers" parakstīja līgumu ar Mārupes novada domi par Mārupes pamatskolas jaunās piebūves un sporta laukuma projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību. Līgumu parakstīja Mārupes novada domes priekšsēdētāja vietniece Līga Kadiģe, “Arčers” valdes locekle Maija Baltgalve un SIA “Arčers” valdes loceklis Mārtiņš Lāma. Paredzēts, ka projektēšanu un būvniecību "Arčers" īstenos BIM jeb būves informācijas modelēšanas sistēmā.

Ar

Ar "Arčers" atbalstu LU fonda "Ceļamaizes" stipendijas saņēmuši trīs LU studenti

02.11.2018, 12:17

Jau 10. gadu ar "Arčers" atbalstu Latvijas Universitātes fonds piešķir "Ceļamaizes" stipendijas, kas paredzētas LU pirmā kursa studentiem. Arī šogad, 2018./2019. akadēmiskajā mācību gadā, uzņēmuma stipendijas saņēma trīs studenti no astoņiem "Ceļamaizes" stipendiātiem.

Svinīgi atklāts jaunais Valmieras peldbaseins

Svinīgi atklāts jaunais Valmieras peldbaseins

02.10.2018, 08:20

Ar svinīgu ceremoniju 28.septembrī atklāts jaunais Valmieras peldbaseins, kura būvniecības ģenerāluzņēmējs bija SIA "Arčers". Jaunā Valmieras peldbaseina atklāšana ir ilgi gaidīts, ļoti svarīgs un vēsturiski nozīmīgs brīdis valmieriešu, Valmieras, Vidzemes un Latvijas vēsturē.

Vien 112 dienas pēc pamatu izbūves Jēkabpils Tieslietu nams svin Spāru svētkus

Vien 112 dienas pēc pamatu izbūves Jēkabpils Tieslietu nams svin Spāru svētkus

31.08.2018, 08:07

Ceturtdien, 30. augustā, Jēkabpils Tieslietu nama būvlaukumā tika pabeigti ēkas nesošo konstrukciju betonēšanas darbi, un ēkas karkass sasniedza tā augstāko atzīmi – 11 metrus. Tas paveikts vien 112 dienu laikā kopš brīža, kad ēkas pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Uzsāk simtgades ozolu alejas izveidi dzīvojamo namu kompleksā

Uzsāk simtgades ozolu alejas izveidi dzīvojamo namu kompleksā "Trebū HOME"

14.08.2018, 06:50

Iestādot deviņus sarkanos ozolus, uzsākta simtgades ozolu alejas izveide vērienīgajā dzīvojamo namu kompleksā "Trebū HOME" Rīgā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām.

Olimpiskā centra Rēzekne daudzfunkcionālās arēnas pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu

Olimpiskā centra Rēzekne daudzfunkcionālās arēnas pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu

27.07.2018, 06:42

Piektdien, 27. jūlijā, Olimpiskā centra Rēzekne (OCR) daudzfunkcionālās arēnas būvlaukumā notika svinīgs pasākums, kura laikā ēkas pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Ievērojot būvniecības tradīcijas, simbolisko notikumu rīko tad, kad notiek ēkas pamatu betonēšanas darbi.

"Arčers" uzsācis jauna tieslietu administratīvā centra būvniecību Jēkabpilī

11.05.2018, 08:19

Ceturtdien, 10. maijā, Jēkabpils tieslietu nama būvlaukumā ar simbolisku kapsulas iemūrēšanu ēkas pamatos tika atzīmēts projekta būvniecības pirmais posms. Visus būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada vasaras sākumā, bet būvniecības kopējās izmaksas lēšamas aptuveni 6,8 milj. eiro apmērā.

Uzņēmuma 25 gadu jubilejas gadā

Uzņēmuma 25 gadu jubilejas gadā "Arčers" sasniedzis rekordapgrozījumu

27.04.2018, 11:53

Būvniecības uzņēmumam SIA “Arčers” 2017. gadā izdevies sasniegt rekordaugstu apgrozījuma līmeni – pērn tas pieauga līdz teju 60 miljonu eiro atzīmei, kas ir lielākais uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē, liecina uzņēmuma neauditētie dati.
 

Stopiņu novada kultūras centra būvlaukumā nosvinēti Spāru svētki

Stopiņu novada kultūras centra būvlaukumā nosvinēti Spāru svētki

20.04.2018, 14:17

Piektdien, 20. aprīlī, Stopiņu novada Kultūras centra būvlaukumā norisinājās Spāru svētki, kas atzīmē būtisku pagrieziena punktu ēkas būvniecības procesā. Kultūras centra koncertzāļu korpuss šobrīd sasniedzis projektā paredzēto augstuma atzīmi – 19.1 metrus. Līdz ar jumta konstrukciju izbūves noslēgumu ēkas aprises ir ieguvušas nojaušamu ovāla formu, un šāds arhitektūras risinājums izvēlēts par godu Stopiņu novada simbolam – bruņurupucim.

VEF ražošanas korpusa rekonstrukcijas projekts iegūst pirmo vietu nozares skatē

VEF ražošanas korpusa rekonstrukcijas projekts iegūst pirmo vietu nozares skatē

29.03.2018, 12:01

“Arčers” īstenotais VEF ražošanas korpusa pirmās kārtas rekonstrukcijas projekts ieguvis 1. vietu skates “Gada labākā būve Latvijā 2017” nominācijā “Pārbūve”, kā arī Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas specbalvu.

“Trebū HOME” daudzdzīvokļu nami sasnieguši to augstāko punktu – 18.7 m atzīmi

“Trebū HOME” daudzdzīvokļu nami sasnieguši to augstāko punktu – 18.7 m atzīmi

05.03.2018, 09:49

Vērienīgā dzīvojamo namu kompleksa “Trebū HOME” pirmās kārtas būvniecība ir nonākusi nozīmīgā projekta attīstības stadijā – SIA “Arčers” ir pabeidzis nesošo konstrukciju būvniecību, un ēku augstums ir sasniedzis 18.7 metru atzīmi. Šis notikums iezīmē būvdarbu trešā posma sākumu – iekšējās un ārējās apdares izbūvi.

Atvērtas jaunās RMC “Embrions” neauglības ārstēšanas klīnikas telpas

Atvērtas jaunās RMC “Embrions” neauglības ārstēšanas klīnikas telpas

07.02.2018, 08:13

Pērnajā gadā būvniecības uzņēmums SIA “Arčers” veica ēkas pārbūvi, lai to pielāgotu reproduktīvās medicīnas centra “Embrions” vajadzībām. Turpmāk viena no pieredzes bagātākajām neauglības ārstēšanas klīnikām Latvijā darbosies Rīgā, Tālivalža ielā 2A, kur pēc “Arčers” veiktās ēkas pārbūves darbiem pacientiem tagad ir pieejama ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota operāciju zāle, augstākā līmeņa dienas stacionārs un mājīga ambulatorā daļa. Ēkā atrodas arī “Egīla Gasiņa privātklīnika” un uroloģijas ambulance SIA “Uro”.

“Arčers” atbalstītā monēta “Nacionālais uzņēmējs” atzīta par gada mākslinieciskāko monētu pasaulē

“Arčers” atbalstītā monēta “Nacionālais uzņēmējs” atzīta par gada mākslinieciskāko monētu pasaulē

06.02.2018, 13:19

Latvijas Bankas kolekcijas monēta "Nacionālais uzņēmējs" ieguvusi balvu prestižā starptautiskā konkursā "Gada monēta" (“Coin of the Year”). Latvijas mākslinieku Pauļa Liepas un Ivara Drulles veidotā monēta atzīta par "Gada mākslinieciskāko monētu" – Latvijas Bankas vērtējumā šāds sasniegums monētu mākslā ir līdzvērtīgs "Oskara" piešķiršanai kinomākslā.

Dāvinājām Ziemassvētku noskaņu aprūpes centra

Dāvinājām Ziemassvētku noskaņu aprūpes centra "Ezerkrasti" iemītniekiem

21.12.2017, 10:55

Uzņēmums kopš 2005.gada īsteno Ziemassvētku labdarības pasākumu sociālajā aprūpes centrā "Ezerkrasti". Tas ir pašu darbinieku iniciatīvas radīts gada nogales notikums,ko paši arī īstenojam.

Uzsākta vērienīgā Rēzeknes Olimpiskā centra pēdējā posma būvniecība

Uzsākta vērienīgā Rēzeknes Olimpiskā centra pēdējā posma būvniecība

07.12.2017, 11:23

Būvniecības kompānija SIA “Arčers” uzsākusi Rēzeknes Olimpiskā centra Sporta arēnas būvniecību, tādējādi iezīmējot pēdējā – trešā – posma īstenošanas sākumpunktu vērienīgajā sporta centra projektā. Kopā ar jau iepriekš izbūvēto futbola laukumu, sporta viesnīcu un atklāto peldbaseinu jaunbūve veidos modernāko sporta kompleksu Latgalē.

Ar

Ar "Arčers" atbalstu izdota Elitas Grosmanes grāmata "Rīgas Doms gadsimtu gaitā"

04.12.2017, 15:45

Apgāds "Jumava" laidis klajā mākslas zinātnes doktores Elitas Grosmanes grāmatu "Rīgas Doms gadsimtu gaitā". Grāmatā apkopota informācija par Rīgas Doma mākslas un arhitektūras vērtībām, to mainību un attīstību vēstures kontekstā, stāstot arī par "Arčers" veikumu ēkas jaunākajā atjaunošanas procesā.

"Arčers" jau devīto gadu centīgiem jauniešiem piešķir Latvijas Universitātes Fonda stipendiju "Ceļamaize"

19.11.2017, 13:26

Būvniecības uzņēmums ir LU Fonda Sudraba mecenāts. Sadarbība ar augstākās izglītības iestādi izveidojās jau 2008.gadā. Kopš tā laika ar "Arčers" stipendiju palīdzību dažādās zinībās  izglītojušies jau vairāki desmiti jauniešu no visas Latvijas.

Turpnās daudzdzīvokļu namu

Turpnās daudzdzīvokļu namu "Trebū HOME" būvniecība

25.10.2017, 10:00

Vērienīgā dzīvojamo namu kompleksa būvniecība notiek Rīgā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Ir pabeigts nulles cikla būvniecības posms pirmajās divas no plānotajām 25 mājām. Šobrīd tiek veikta ēku karkasu būvniecība.

Ādažu militārajā bāzē atklāts ASV finansētais un

Ādažu militārajā bāzē atklāts ASV finansētais un "Arčers" būvētais autoparks

16.10.2017, 10:31

Ādažu bāzē 13.oktobrī notika atklāšanas ceremonija, klātesot NBS, ASV vēstniecības, būvniecības uzņēmuma un citu aicināto viesu pārstāvjiem.

Stopiņu novada Kultūras centra pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu

Stopiņu novada Kultūras centra pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu

25.09.2017, 13:55

22.septembrī svinīgā ceremonijā jaunbūves pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, tādējādi atzīmējot Stopiņu novada Kultūras centra būvniecības uzsākšanu. Būvniecības process noslēgsies 2020.gadā.

Parakstīts līgums par peldbaseina projektēšanu un būvniecību Ludzā

Parakstīts līgums par peldbaseina projektēšanu un būvniecību Ludzā

08.08.2017, 10:52

2017. gada 3. augustā būvniecības uzņēmuma “Arčers” vadība ar Ludzas novada pašvaldības domi parakstīja līgumu par Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseina projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību.

Ar

Ar "Arčers" atbalstu notiks Pasaules kausa izcīņas posms jāšanas sportā 'Rīga - 2017"

20.07.2017, 16:04

Sporta centrā 'Kleisti" no 28.līdz 30.jūlijam norisināsies Pasaules kausa Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā škēršļu pārvarēšanā. Jau otro gadu sacensību organizācija notiek arī ar būvkompānijas "Arčers" atablstu.

Projekta

Projekta "Trebū HOME"pamatos iebūvēta simboliskā laika kapsula

21.06.2017, 21:25

20.jūnijā  svinīgā ceremonijā iebūvēta laika kapsula daudzdzīvokļu namu projekta “Trebū HOME” pamatos, atzīmējot būvniecības  uzsākšanu teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām.

"Arčers" - joprojām nozares kompāniju reputācijas līdergrupā

12.06.2017, 10:16

Pēc iedzīvotāju un uzņēmēju aptaujas rezultātiem, "Arčers" arī šogad ierindots starp 150 Latvijas uzņēmumiem ar vislabāko reputāciju.

Parakstīts līgums par Rēzeknes Olimpiskā centra noslēdzošā posma būvniecību

Parakstīts līgums par Rēzeknes Olimpiskā centra noslēdzošā posma būvniecību

01.06.2017, 10:08

31.maijā SIA "Arčers" noslēdza līgumu ar Rēzeknes pilsētas domi par Olimpiskā centra Sporta arēnas būvdarbu veikšanu. Līgums paredz darbu izpildi 36 mēnešu laikā.

SIA

SIA "Arčers" uzbūvējusi pasaulē pirmo full-led gurķu siltumnīcu

25.05.2017, 13:30

"Getliņi EKO" teritorijā atklāta augsti tehnoloģiska gurķu audzēšanai piemērota siltumnīca. Tehniski komplicēto projektu būvuzņēmums īstenoja pusgada laikā,

Ar

Ar "Arčers" atbalstu izdota monogrāfija "Latvijas tautsaimniecības vēsture"

25.05.2017, 15:17

Apgāds "Jumava" sadarbībā ar atbalstītājiem izdevis grāmatu, kas atspoguļo norises Latvijas tautsaimniecībā un ekonomikā laika posmā no 19.gs.beigām līdz pat šodienai.

Uzsākta daudzdzīvokļu ēku projekta

Uzsākta daudzdzīvokļu ēku projekta "Trebū HOME" būvniecība

10.05.2017, 10:40

Nekustamā īpašuma atīstītājs "AFI Europe " Rīgā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kurpiču ielu, uzsācis vērienīga daudzdzīvokļu namu projekta būvniecību, ko veiks SIA "Arčers".

Godam nostrādāts Lielajā talkā!

Godam nostrādāts Lielajā talkā!

24.04.2017, 11:34

Sestdien, 22.aprīlī, aizvadītjām Lielo talku Ādažos, kur sakopām teritoriju pie Gaujas aizsargdambja un Katlapu ceļa apkaimi. Kopā ar mums čakli strādāja arī NBS karavīri. Paldies par palīdzību sakām arī Ādažu novada domei!

» 1 2 3 4 5 6 7
Arčers