Fasādes un ēkas ārējie risinājumi, logi, durvis un daudzpusēji iekštelpu stikla risinājumi ir kas vairāk, nekā tikai ēkas ārējais apvalks vai iekšējais telpu dalījums. Tie atveido ēkas precīzās un estētiskās prasības un ir inteliģentas sistēmas, kas sastāv no plaša tehnoloģiju, materiālu un risinājumu klāsta, kas rada drošu, ergonomisku un ikdienas lietošanai efektīvu izstrādājumu.

Stikloto konstrukciju ražošana ir SIA A.SK pamata nozare. A.SK  šobrīd ir viens no spēcīgākajiem šīs nozares pārstāvjiem Latvijā. Uzņēmuma ražotnēs top vairāki stiklotu būvkonstrukciju veidi:

° stiklotas alumīnija konstrukcijas un fasādes (ALU)

° pilnstikla (bezrāmja) konstrukcijas

° metāla un speciālās konstrukcijas

Daļu no šā izstrādājumu klāsta Arčers uzsāka projektēt, ražot un uzstādīt jau 1995. gadā. Piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu, 2006. gadā stikloto konstrukciju ražotnes modernizēja, paplašināja, aprīkoja ar moderniem automātiskajiem metāla profilu apstrādes centriem, kas nodrošina augstu kvalitātes prasību izpildi un ražību.

Uzņēmuma stikloto konstrukciju izstrādājumi ir pazīstami Latvijā un Baltijas valstīs, kā arī citos ārvalstu tirgos. Sākot no 2004. gada, produkcijas kvalitāti atzinīgi novērtē būvniecības nozares klienti un sadarbības partneri Skandināvijā un citās Eiropas valstīs.

 

 

Divi

Divi "Arčers" objekti ieguvuši godalgotas vietas skatē "Gada labākā būve Latvijā 2018"

29.03.2019, 09:37

Skates "Gada labākā būve Latvjiā 2018" apbalvošanas ceremonijā, kas norisinājās 28. martā, divi būvniecības ģenerāluzņēmēja "Arčers" objekti ieguvuši godalgotas vietas. Par uzvarētāju nominācijā "Publiskā jaunbūve" pasludināts Valmieras peldbaseins, bet 3. vietu kategorijā "Dzīvojama jaunbūve" ieguvis dzīvojamo ēku komplekss "Trebū HOME".

 

Parakstīts līgums par jaunas piebūves projektēšanu un būvniecību Mārupes pamatskolai

Parakstīts līgums par jaunas piebūves projektēšanu un būvniecību Mārupes pamatskolai

01.03.2019, 11:51

Piektdien, 1.martā, SIA "Arčers" parakstīja līgumu ar Mārupes novada domi par Mārupes pamatskolas jaunās piebūves un sporta laukuma projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību. Līgumu parakstīja Mārupes novada domes priekšsēdētāja vietniece Līga Kadiģe, “Arčers” valdes locekle Maija Baltgalve un SIA “Arčers” valdes loceklis Mārtiņš Lāma. Paredzēts, ka projektēšanu un būvniecību "Arčers" īstenos BIM jeb būves informācijas modelēšanas sistēmā.

Ar

Ar "Arčers" atbalstu LU fonda "Ceļamaizes" stipendijas saņēmuši trīs LU studenti

02.11.2018, 12:17

Jau 10. gadu ar "Arčers" atbalstu Latvijas Universitātes fonds piešķir "Ceļamaizes" stipendijas, kas paredzētas LU pirmā kursa studentiem. Arī šogad, 2018./2019. akadēmiskajā mācību gadā, uzņēmuma stipendijas saņēma trīs studenti no astoņiem "Ceļamaizes" stipendiātiem.

Svinīgi atklāts jaunais Valmieras peldbaseins

Svinīgi atklāts jaunais Valmieras peldbaseins

02.10.2018, 08:20

Ar svinīgu ceremoniju 28.septembrī atklāts jaunais Valmieras peldbaseins, kura būvniecības ģenerāluzņēmējs bija SIA "Arčers". Jaunā Valmieras peldbaseina atklāšana ir ilgi gaidīts, ļoti svarīgs un vēsturiski nozīmīgs brīdis valmieriešu, Valmieras, Vidzemes un Latvijas vēsturē.

Vien 112 dienas pēc pamatu izbūves Jēkabpils Tieslietu nams svin Spāru svētkus

Vien 112 dienas pēc pamatu izbūves Jēkabpils Tieslietu nams svin Spāru svētkus

31.08.2018, 08:07

Ceturtdien, 30. augustā, Jēkabpils Tieslietu nama būvlaukumā tika pabeigti ēkas nesošo konstrukciju betonēšanas darbi, un ēkas karkass sasniedza tā augstāko atzīmi – 11 metrus. Tas paveikts vien 112 dienu laikā kopš brīža, kad ēkas pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Arčers