Iepriekšējais Nākamais Austrumlatvijas daudzfunkcionālais centrs

Ēkā ir divas akustiskās koncertzāles, no kurām vienu var izmantot par kino zāli ar 3D filmu demonstrēšanas iespējām, horeogrāfijas zāle, orķestra mēģinājumu zāle, kas ir speciāli izolēta un nodrošināta ar nepieciešamo akustiku, pilnībā aprīkotas mākslinieku grimētavas un ģērbtuves, kā arī telpas koru un deju kolektīvu mēģinājumiem. Centrā ir laulību reģistrācijas zāle, mūzikas ierakstu veikals, restorāns un plašas foajē telpas, kas piemērotas izstāžu rīkošanai.

Ēkai nav pagraba stāva, pats zemākais telpas līmenis ir orķestra bedrei un liftiem. Jaunbūvei lielās zāles daļā kopumā ir 6 stāvi, bet mazās zāles daļā 5 stāvi. Kopējā ēkas platība ir 14 809.8 m2. Daudzfunkcionālā centra lielajā zālē paredzētas sēdvietas līdz 1000 skatītājiem, savukārt mazajā zālē līdz 250 skatītājiem. Lielajā zālē daļa sēdvietu transformējas zem grīdas un daļa sienas nišā, tādējādi iegūstot vietu 2500 stāvošiem skatītājiem.

 

 

Iepriekšējais

Austrumlatvijas daudzfunkcionālais centrs

Būvniecība
Rēzekne, 2011.- 2013.

 „Austrumlatvijas reģionālā daudzfunkcionālā centra Rēzeknē būvniecības pasūtītājs – Rēzeknes dome Projekta autors – SIA „Vizuālās modelēšanas studija”, arhitekti Uldis Balodis un Daiga Bikše Akustikas aprēķini un konsultācijas sadarbībā ar „Akustion” (Zviedrija);
Būvuzraudzība - SIA „Isliena V”;
Galvenais būvuzņēmējs – SIA „Arčers”.

 

1.vieta - skates "Gada Labākā Būve Latvijā 2013" nominācijā Jaunbūve.

Nākamais
Arčers