VEF ražošanas korpusa rekonstrukcijas projekts iegūst pirmo vietu nozares skatē

29.03.2018, 12:01

“Arčers” īstenotais VEF ražošanas korpusa pirmās kārtas rekonstrukcijas projekts ieguvis 1. vietu skates “Gada labākā būve Latvijā 2017” nominācijā “Pārbūve”, un saņēmis arī Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas īpašo balvu kā būvobjekts, kura celtniecībā izmantots visvairāk Latvijā ražotu būvmateriālu.

Skates rezultāti un godalgoto vietu ieguvēji tika paziņoti svinīgā apbalvošanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 28. marta vakarā. Skatei tika pieteikts 81 projekts, no tiem 17 – nominācijā “Pārbūve”, un sīvas konkurences apstākļos žūrija titulu “Gada labākā būve Latvijā 2017” piešķīra VEF ražošanas korpusa rekonstrukcijas objektam.

Skati organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 14 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām, un šogad tā notika jau 20. reizi.

Skates fināla laikā žūrija un klausītāji tika iepazīstināti ar projekta īstenošanas gaitu, pasūtītāja prasībām un būvprojekta risinājumiem; prezentāciju iespējams apskatīt zemāk.

 

 


Arčers