Atvērtas jaunās RMC “Embrions” neauglības ārstēšanas klīnikas telpas

07.02.2018, 08:13

Pērnajā gadā būvniecības uzņēmums SIA “Arčers” veica ēkas pārbūvi, lai to pielāgotu reproduktīvās medicīnas centra “Embrions” vajadzībām. Turpmāk viena no pieredzes bagātākajām neauglības ārstēšanas klīnikām Latvijā darbosies Rīgā, Tālivalža ielā 2A, kur pēc “Arčers” veiktās ēkas pārbūves darbiem pacientiem tagad ir pieejama ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota operāciju zāle, augstākā līmeņa dienas stacionārs un mājīga ambulatorā daļa. Ēkā atrodas arī “Egīla Gasiņa privātklīnika” un uroloģijas ambulance SIA “Uro”.

Reproduktīvās medicīnas centra “Embrions” dibināšanas divdesmitajā jubilejas gadā klīnika vērusi durvis jaunās, Eiropas labāko medicīnas iestāžu prasībām atbilstošās telpās. Gandrīz 900 m2 plašajā klīnikā vienuviet iespējams saņemt ginekologu konsultācijas, veikt izmeklējumus, manipulācijas, medicīniskas apaugļošanas procedūras, tai skaitā valsts apmaksātus pakalpojumus, pieejama grūtniecības novērošana. Klīnikas speciālisti ārstē visu veidu neauglību, seko līdzi jaunākajām neauglības ārstēšanas metodēm un tehnoloģiju sasniegumiem pasaulē.

 

Kā norāda “Arčers” valdes locekle Maija Baltgalve, ārstniecības iestāžu darbības joma liek pievērst īpašu uzmanību būvniecības procesam un materiālu izvēlei, lai pacientu pieņemšana varētu noritēt tam atbilstošās telpās. “Katram privātajam pasūtītājam, it īpaši, ja tā ir tik sensitīva nozare kā reproduktīvā medicīna, ir specifiskas un pamatotas prasības būvdarbu izpildes laikā. Arī neauglības ārstēšanas klīnikas “Embrions” pārbūves laikā telpas, kas iepriekš vairāk nekā gadu netika izmantotas, bija jāpārvērš par pacientiem, ārstiem un tehnoloģijām piemērotu vidi. Mūsu kopdarba rezultātu tagad var novērtēt ikviens ēkas apmeklētājs,” norāda M. Baltgalve.

 

Latvijas pieredzes bagātākā neauglības ārstēšanas speciālista, klīnikas vadītāja dr. Ginta Treija vadībā RMC “Embrions” ieguvis gan Latvijas, gan ārvalstu  pacientu uzticību un atzinību – ikkatrā situācijā tiek rūpīgi izvērtēts katra pacienta unikālais gadījums un piedāvāts individuāls neauglības ārstēšanas plāns un taktika. Apvienojot zināšanas, pieredzi un jaunākās tehnoloģijas ik gadu palielinās grūtniecību skaits, kas iestājušās pēc veiktajām neauglības ārstniecības procedūrām. Klīnika var lepoties ar embriologu augstajiem darba sasniegumiem, kas iegūti, pateicoties ievērojamam veikto procedūru skaitam un gados iegūtajai pieredzei. Tāpat RMC “Embrions” sadarbojas ar “URO klīnikas” speciālistiem, kas izmeklē un konsultē mūsu pacientus vīriešu neauglības jautājumos, kā arī veic nepieciešamās mikromanipulācijas nopietnos vīriešu neauglības gadījumos. 


Arčers