Parakstīts līgums par peldbaseina projektēšanu un būvniecību Ludzā

08.08.2017, 10:52

2017. gada 3. augustā būvniecības uzņēmuma “Arčers” vadība ar Ludzas novada pašvaldības domi parakstīja līgumu par Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseina projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību.

Projekta ietvaros tiks veikta gandrīz 1’500 m2 plašā peldbaseina projektēšana un būvniecība, kas noslēgsies 2019. gada februārī. Jaunais peldbaseins tiks savienots ar Ludzas pilsētas ģimnāzijas ēku, un tas atradīsies pie 18. novembra un P. Miglinīka ielu krustojuma.

Jaunajā peldbaseinā atradīsies 25 m baseins un mazais peldētapmācības baseins, kā arī tvaika pirts un sauna. Ēkā paredzētas telpas arī treneriem un medicīnas personālam. Projekta ietvaros tiks veikta velosipēdu novietnes un autostāvvietas 21 vieglajai automašīnai būvniecība, gandrīz 6’000 m2 lielās teritorijas apzaļumošana un labiekārtošana, kā arī visa veida inženierkomunikāciju un pieslēgumu vietu būvniecība.

Uzņēmuma vārdā līgumu par projekta īstenošanu parakstīja valdes priekšsēdētājs Jānis Markulis un valdes locekle Maija Baltgalve, bet domes vārdā – tās priekšsēdētājs Edgars Mekšs.


 


Arčers