Ar "Arčers" atbalstu notiks Pasaules kausa izcīņas posms jāšanas sportā 'Rīga - 2017"

20.07.2017, 16:04

Paredzams, ka Rīgas posma sacīkstēs šogad kopā startēs vairāk nekā 70 jātnieku ar aptuveni 120 zirgiem. Sacensības ir svarīgākais notikums Latvijas jāšanas sportā, un šogad svin 25 gadu jubileju, kopš pirmās norises.

Pasaules kausa (PK)  Centrāleiropas zonas Rīgas posma sacensības notiks deviņos maršrutos. Galvenais no tiem – Grand Prix Rīga – norisināsies svētdien, 30.jūlijā, un dod ieskaites punktus PK izcīņas kopvērtējumā Centrāleiropas zonā, kā arī punktus pasaules jātnieku FEI “Longiness” reitingā un punktus kvalifikācijai 2018.gada Pasaules spēlēm. Sportistiem un viņu zirgiem galvenajā maršrutā būs jāpārvar līdz 160 cm augsti šķēršļi.

 

Visas trīs dienas – piektdien, sestdien un svētdien – sacensības sāksies pulksten 10:00. Maršrutu starplaikos skatītājiem būs iespēja vērot jāšanas disciplīnu paraugdemonstrējumus, iesaistīties atrakcijās, kas piemērotas visai ģimenei, kā arī izvizināties ar zirgiem un ponijiem.

 

Būvkompānijas “Arčers” sadarbība ar Latvijas Jātnieku federāciju aizsākās jau 2015.gadā. Ar uzņēmuma atbalstu līdz šim norisinājušies vairāki federācijas rīkoti jāšanas sporta pasākumi

FOTO: Latvijas Jātnieku federācija


Arčers