Parakstīts līgums par Rēzeknes Olimpiskā centra noslēdzošā posma būvniecību

01.06.2017, 10:08

Atbilstoši līguma nosacījumiem, jau šogad tiks izbūvēti Sporta arenas pamati un apakšzemes komunikācijas. Šis būs Rēzeknes Olimpiskā centra noslēdzošais posms, ko paredzēts pabeigt trīs gadu laikā. Jaunajā  sporta arēnā būs  daudzfunkcionāla sporta zāle ar tribīnēm 727 skatītāju vietām un ledus arēna ar 568 skatītāju vietām. Papildus tam arēnā būs arī sporta inventāra veikals, kā arī vingrošanas un trenažieru zāle.

Līgumu parakstīja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, bet no uzņēmuma "Arčers" līgumsaistības ar parakstiem apliecināja valdes priekšsēdētājs Jānis Markulis un valdes locekle Maija Baltgalve.

Jānis Markulis: "Būvniekiem 36 mēnešu laikā Rēzeknes Olimpiskajā centrā jāīsteno apjomīgs projekts - jāuzbūvē daudzfunkcionāla būve, kas būs pielāgojama vairāku sporta  veidu norisei, kā arī ledus arēna. Būves kopējā platība būs apmēram 10 000 kvadrātmetru. Šodien ar parakstiem apliecinām arī to, ka pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā turpmākos 60 mēnešus būvnieks uzņemsies garantijas perioda saistības".

 

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs: " Ceļš uz Olimpiskā centra noslēdzošās kārtas būvniecību bija ilgs un sarežģīts, taču tagad esam starta posmā un jau šogad sāksies būvniecība. Olimpisko centru rēzeknieši gaidīja ļoti ilgi, bet šodien tiek parakstīts līgums un Rēzeknē taps objekts, kas pilsētas sporta dzīvi pacels pavisam citā līmenī".

FOTO: Rēzeknes dome.


Arčers