Ar "Arčers" atbalstu izdota monogrāfija "Latvijas tautsaimniecības vēsture"

25.05.2017, 15:17
Atjaunotās Latvijas neatkarības divdesmit gadu periods, kā arī mūsu ekonomikas svārstības pasaules nesenās ekonomiskās krīzes apstākļos, ļauj nozares speciālistiem izveidot jaunu pārskartu un padziļināti petit Latvijas ekonomisko situāciju ilgājkā perspektīvā. Tādējādi sājā grāmatā ne vien tiek veikta ekonomikas analīze, bet arī iekļauts vērttīgs pamats turpmākiem pētījumiem un diskusijām ar pasaules ekonomikas ekspertiem neviennozīmīgajiem Latvijas ekonomikas vērtējumiem un nākotnes prognozēm.

Grāmata saturiski veidota tā, lai aptuveni pusi no tās apjoma veidotu sociālekonomiskā vēsture pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas - laika posms, kas līdz šim ir maz pētīts un maz atspoguļots literature.
Lai grāmatu padarītu interesantāku lasītājiem, piedāvāta inovatīva pieeja: divu līmeņu autoru iesaiste  - pētnieki ( kas izstrādā nodaļu un apakšnodaļu pamattekstus) un eksperti, kas ir bijuši daļa no uzņēmējdarbības vides aizvadīto 25 gadu laikā, kā arī ekonomisti.
 
 
Grāmata "Latvijas tautsaimniecības vesture" ilgtermiņā varētu kļūt gan par izglītojošu material studentiem, gan iedvesmas avotu tautsaimniekiem, gan arī par ekonomikas vestures dokumentējošu izdevumu.Arčers