Uzsākta daudzdzīvokļu ēku projekta "Trebū HOME" būvniecība

10.05.2017, 10:40
Pirmajā projekta būvniecības posmā tiks uzbūvētas pirmās divas "Trebū HOME" piecstāvu dzīvojamās ēkas ar 54 dzīvokļiem katrā, ko plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada pavasarī.
 
"Trebū HOME" projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem "ARHIS ARHITEKTI" un "Mark arhitekti" kopā ar Izraēlas arhitektu biroju "ARC4G". Projekta būvdarbus veiks būvniecības uzņēmums "Arčers". Inženieru birojs "Būve un Forma" atbild par projekta būvkonstrukcijām, inženierprojektēšanu un inženierkomunikācijām. Projektēšanas birojs "Daina EL" - par elektroapgādes un telekomunikāciju projektēšanu, bet satiksmes plānojums, ceļu un stāvvietu izbūve ir SIA "BRD projekts" pārziņā.
 
 
 
"Trebū HOME" ēku vestibilu dizainu radījis arhitektūras un dizaina birojs "OpenAD", bet par "Trebū HOME" teritorijas ainavas veidošanu rūpējas speciālistu  komanda no "Labie Koki projekti".
 
"Trebū HOME" būvniecības procesā un materiālu izvēlē kā prioritāte noteikta kvalitāte un energoefektivitāte. Ēkas tiks celtas no monolītā betona. Logi veidoti no trīskāršām stikla paketēm. Balkonu un terašu apdarē tiks izmantots termokoks. Apkaimes labiekārtošānā būtiska loma ir ainavas veidošanai un apzaļumošanai, saglabājot teritorijā esošās ābeles, kas ir unikāla šā projekta iezīme un lepnums.
 
Pirmajās divas "Trebū HOME" ēkās ar kopējo platību vairāk nekā 6 000 kvadrātmetru jauno iemītnieku izvēlei būs pieejami 108 dzīvokļi: 36 kvadrātmetrus plaši studijas tipa dzīvokļi, 40-52 kvadrātmetru divistabu dzīvokļi un trīsistabu dzīvokļi 67- 69 kvadrātmetru platībā, kā arī 80 kvadrātmetrus lieli četru istabu dzīvokļi.
 
 
 
Visi dzīvokļi "Trebū HOME" mājās būs pieejami ar pilnu apdari, katram dzīvoklim paredzēts balkons un pirmā stāva dzīvokļiem - plašas terases. Katrā namā paredzēti divi lifti un divas slēgtas kāpņutelpas ar saziņas un drošības sistēmām, teritorijā būs izvietotas autostāvvietas, velonovietnes, savukārt ēkas pamatstāvā atradīsies slēdzamas mantu glabātuves katram dzīvoklim, kā arī telpas bērnu ratiņu un citu lietu novietošanai.
 
  
 
Īpašas rūpes veltītas "Trebū HOME" ainavas dizainam - 10 hektāru plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bagātīgi apzaļumota ar ar kokiem un ziedošiem augiem.  Katras "Trebū HOME" ēkas iekšpagalmā būs rotaļu vieta mazākajiem iedzīvotājiem, teritorijā tiks izveidots arī spēļu laukums lielākiem bērniem. Sportiska dzīvesveida mīļotājiem būs pieejamas aktīvā sporta zonas: sporta laukumi, āra trenažieri un basketbola laukumi, kā arī skriešanas un veloceliņi.

 


Arčers