Godam nostrādāts Lielajā talkā!

24.04.2017, 11:34

Mēs nojautām, ka darba būs daudz, un nekļūdījāmies! Dabas un cilvēku radītie netīrumi gar Gaujas aizsargdambi, aizauguši brikšņi un krūmāji, sadzīves atkritumi biezā slānī pie Katlapu ceļa dislocētajā mazdārziņu teritorijā  - mums pavērās plaša darba fronte, ko godam pieveicām.

Esam pateicīgi NBS karavīriem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam pievienoties talkotājiem Ādažos. Viņu paveiktā darba apjoms bija iespaidīgs!

Meklējot talkošanas vietu, uzņēmums "Arčers"  vēlējās atrast to teritorijā, kurā šobrīd notiek kompānijas īstenots būvprojekts, tādējādi ar savu talku radot pievienotu  vērtību savam  ikdienā darāmajam darbam. Tieši tāpēc izvēlējāmies Ādažus, jo militārajā poligonā šobrīd mūsu kolēģi realizē apjomīgu militārās infrastruktūras būvniecības projektu. Radās doma talkošanas kustībā iesaistīt arī NBS struktūrvienības, kas, savukārt, uzņemās misiju ar Lielās talkas ideju iepazīstināt un aizraut arī Latvijā dislocēto ārvalstu militārā kontingenta pārstāvjus. Sestdienas rītā mūsu talkas bāzes vietā ieradās ap 80 karavīru un kopā ar mums paveica patiesi apjomīgu darbu. Paldies!

 

Esam pateicīgi arī Ādažu novada domei par sadarbību un palīdzību talkas organizēšanā. Paldies ceļu būves firmai SIA "Binders" par tehnisko palīdzību, jo netīrumu slānis pie Katlapu ceļa bija tik iespaidīgs, ka  bez jaudīga tehniskā atbalsta ar rokas instrumentiem vien to nepieveiktu!

Mūs apciemoja arī Lielās talkas kustības aizsācēja un organizatore Vita Jaunzeme, kura uzdāvināja mums ābelītes stādiņu - simbolu jaunām, auglīgām idejām. Arčeriešu un karavīru rosību Ādažos ievēroja arī mediju pārstāvji.

 
Devāmies prom no Ādažiem ar patiesu gandarījuma sajūtu, jo  aiz sevis atstājām gabaliņu tīrākas, zaļākas, sakoptākas Latvijas, kā arī ar pārliecību, ka arčerieši joprojām ir spēks!

 

LATVIJAI BŪT ZAĻAI!

Vairāk foto ŠEIT

 


Arčers