Viss gatavs Lielajai Talkai 22.aprīlī!

19.04.2017, 15:37

Šogad Lielā Talka notiks jau desmito reizi. "Getliņi EKO"tomātu siltumnīcā pulcējās talkas organizatori, atbalst'tiāji, interesenti, preses pārstāvji, lai dotu un saņemtu pēdējos padomus, ceļavārdus ikvienam čaklajam talkotājam.

Lielās Talkas kustības aizsācēja un organizatore Vita Jaunzeme atgādināja, ka šogad cilvēki talkos ne vien Latvijā, bet arī tautiešu mītnes un apmešanās vietās visa pasaulē - no Reikjavīkas līdz Gērnsijai. Visvairāk talku šogad pieteikts Lielbritānijā, bet talkos arī Beļģijā, Francijā, Austrijā, Islandē, Īrijā, Vācijā.

Šobrīd jau pieteiktas vairāk nekā 1900 Talkas vietas. Būvniecības kompānija "Arčers" 22.aprīlī sakops teritoriju pie Gaujas aizsargdambja Ādažos un turpat esošā  Katlapu ceļa apkaimi. Esam aicinājuši talkā arī Ādažu militārajā poligonā doslocēto NBS struktūrvienību karavīrus, kuri ,savukārt, par talku ieinetersējuši arī Latvijā izvietoto ārvalstu militāro vienību karavīrus. Uzņēmuma valdes locekle Maija Baltgalve pauda cerību, ka Lielās Talkas kustībā turpmākajos gados iesaistīsies arvien vairāk nacionālā kapitāla uzņēmumu, tādējādi stiprinot un vairojot lepnumu par  piederību valstij, kurā strādājam un attīstāmies.

 

Ietalkošanas pasākumā klātesošajiem tika demonstrēti vienkārši iesildīšanās vingrinājumi pirms fiziskās slodzes, kā arī atgādinātigalvenie apģērba izvēlas pamatprincipi - siltums, ērtums, drošums.

 

Pasākums noslēdzās ar Lielās Loku buntes akcijas uzsākšanu sociālajos tīklos.

 

Es esmu par zaļu un veselu Latviju, tāpēc publiski apēdu Lielu Zaļo Loku Bunti un 22.aprīlī piedalīšos Lielajā Talkā. Izaicinu trīs draugus - (jāatzīmē trīs draugi) - 24 stundu laikā parādiet, ka arī jūs spējat apēst veselu zaļo loku bunti; pierādiet to ar video savā Facebook profilā; izaiciniet trīs draugus ar šādu pašu tekstu un tiekamies Lielajā Talkā!  #LielaTalka

Vairāk foto ŠEIT


Arčers