"Arčers" aicina atbalstīt Lielās Talkas kustību arī citus nacionālā kapitāla uzņēmumus

23.03.2017, 13:05
Līdz Lielajai Talkai atlicis tieši mēnesis. Uzsākti darbi, lai pienācīgi sagatavotos kopīgajam darbam 22.aprīlī.Uzņēmums gatavojas kolektīvajai  talkai, kas notiks Ādažu novadā, kur “Arčers” šobrīd īsteno apjomīgu militārās infrastruktūras būvniecības projektu. Esam aicinājuši sakopšanas darbos iesaistīties arī Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjus, kuri, savukārt aicinās talkā arī Latvijā dislocēto ārvalstu militārā kontingenta karavīrus. Tādējādi “Arčers” dos arī savu ieguldījumu, lai realizētu Lielās Talkas kustības apņemšanos šogad ideju popularizēt arī citām tautām.
22.martā Rīgā kopā pulcējās Lielās Talkas organizētāji un koordinatori no visas Latvijas, lai simboliski atklātu sagatavošanās darbu procesu pirms Lielās Talkas. Pasākuma noslēgumā notika preses konference, kurā piedalījās  Lielās Talkas kustības patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis.


Klātesošos uzrunāja  SIA “Arčers” valdes locekle Maija Baltgalve, kura aicināja arī citus nacionālā kapitāla uzņēmumus iesaistīties Latvijas sakopšanas kustībā.


Maija Baltgalve: “Uzņēmums “Arčers” šogad atzīmē pastāvēšanas 25.gadskārtu. Tas radies, strādājis un attīstījies Latvijā, tāpēc uzskatām, ka mūsu pienākums ir arī dot un dalīties. Mums ar Lielās Talkas iniciatoriem ir līdzīgi mērķi un attieksme pret apkārtni. Arī mēs esam izauguši no neliela celtniecības uzņēmuma un entuziastu pulciņa līdz profesionāļu saimei, kas ne tikai saglabā esošo, bet rūpējas par to, lai radītu pievienoto vērtību. Kustība kļuvusi par lielas sabiedrības daļas goda lietu, tāpēc aicinām arī citus nacionālā kapitāla uzņēmumus pievienoties Lielās Talkas atbalstītājiem, jo tikai mēs paši varam rādīt priekšzīmi un arī citus aicināt pievienoties.”

Arčers